Клиника здоровья +
Мы работаем
понедельник-пятница 730-1800 суббота 730-1300
забор анализов
понедельник-пятница 800-1100 суббота 800-1000
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available

г.Мариуполь, ул.Писарева, 28

+38-095-200-15-30

+38-067-906-95-11

+38-0629-53-22-88

Image is not available
Image is not available

"Клиника Здоровья +"

В нешей клинике 1 декабря состоится консультативный прием врача-невролога высшей категории, доцента кафедры детской и общей неврологии, кандидата медицинских наук, Симоняна Вазгена Ашотовича.

Врач проводит консультации «сложных» пациентов (ангио и кардионеврология, асимптомный каротидный стеноз, рассеянный склероз, прогрессирующие нейродегенеративные заболевания, болезни моторных нейронов, труднокурабельные болевые синдромы).

в нашей клинике будет вести прием

Айзятулова Эльмира Максутовна
Директор клиники репродуктивной медицины доктора АЙЗЯТУЛОВОЙ, доктор медицинских наук, доцент кафедры Акушерства и Гинекологии Дон.НМУ им.Горького, врач-репродуктолог, акушер-гинеколог высшей категории, член Президиума Украинской Ассоциации Репродуктологов, член Европейского Общества Репродуктологов.

"Клиника Здоровья +"

17 февраля 2020 г.

"Клиника Здоровья +"

Для наших клиентов:

Имплантация зубов
Протезирование зубов
Реставрация зубов

Детская стоматология
Лечение зубов при беременности

Новая услуга

Диагностика и лечение заболеваний нервной системы у детей
Осмотры детей до 1 года
Осмотр невролога перед вакцинацией
Электро энцефалограмма головного мозга

Новая услуга

УЗИ на всех сроках беременности, с доплерометрией. Выполняет врач высшей категории на аппарате
экспертного класса

Toshiba

главный врач Клиники Здоровья+, акушер-гинеколог, репродуктолог, врач УЗД, член ассоциации репродуктологов Украины

Ежедневно ведёт приём

"Клиника Здоровья +"

В Клинике Здоровье + по субботам осуществляет консультативный приём врач невропатолог высшей категории нейрососудистого центра

У нас работают лучшие специалисты

Фадеева Галина Владимировна

"Клиника Здоровья +"

Для наших клиентов:
1. Выдача больничных.
2. Проведение профосмотров.

"Клиника Здоровья +"

Михайлов Николай Максимович

офтальмолог, офтальмохирург, врач высшей категории
заслуженный врач Украины, член исполкома Американской Ассоциации глазных хирургов.

Консультативный прием ведет

"Клиника Здоровья +"

Для наших клиентов:
Дневной стационар

"Клиника Здоровья +"

Для наших клиентов:
УЗД всех органов на АППАРАТЕ ЭКСПЕРТНОГО КЛАССА ТOSHIBA

Вызов врача на дом. Консультация, дневной стационар на дому, УЗД на дому

"Клиника Здоровья +"

Для наших клиентов:
Единственный в Мариуполе
УЛЬТРАЗВУКОВОЙ КОСТНЫЙ СОНОМЕТР- ДЕНСИТОМЕТР
Определяет плотность костной ткани.

"Клиника Здоровья +"

Удаление родинок, папилом, новообразований,устранение сосудистых патологий, гемангиом, кератом
-ЛЕГКО И БЫСТРО
-БЕЗ АНЕСТЕЗИИ
-БЕЗ БОЛИ
-БЕЗ КРОВИ
-ЗА 1 ПОСЕЩЕНИЕ

Для наших клиентов:
ЛАЗЕРНЫЙ КОАГУЛЯТОР "ЛИКА-ХИРУРГ М"

"Клиника Здоровья +"

Для наших клиентов:
Собственная лаборатория
-КАЧЕСТВО
- ТОЧНОСТЬ
- КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТЬ
Суточное мониторирование ЭКГ по ХОЛТЕРУ

Новая услуга

Для наших клиентов:
консультация врача маммолога

"Клиника Здоровья +"

Вам мешают жить лишние килограммы? Вы решили изменить свою жизнь и похудеть навсегда ?

Обращайтесь в Клинику снижения веса

У нас худеют все! Только положительные результаты.

Звоните:

Shadow
Slider

7 квітня – Всесвітній день здоров’я. Як не хворіти в сучасному світі?

7 квітня щороку відзначається Всесвітній день здоров’я, адже саме у цей день у 1948 році було створено Всесвітню організацію охорони День здоровьяздоров’я (ВООЗ). Щорічно святкувати цей день почали з 1950 року. Нині 7 квітня по всьому світу відбуваються заходи, покликані підкреслити важливість здорового способу життя.

Щороку Всесвітній день здоров’я проходить під знаком однієї, важливої для суспільства теми. Наприклад, у 2015 році це була безпечність харчових продуктів, у 2016 році – боротьба з діабетом. Цього року темою компанії з проведення Всесвітнього дня здоров’я стане подолання депресії. Таку тему обрано не випадково: від депресії страждають люди будь-якого віку з усіх верств населення та різних країн світу. Депресія приносить психічні страждання людині, негативно впливає на її здатність виконувати елементарні щоденні справи, може призвести до деградації особистості та зруйнувати хворому життя. Також депресія нерідко призводить до суїциду. У Всесвітній день здоров’я слід пам’ятати, що депресія – це хвороба, яка піддається лікуванню та профілактиці.

Як залишатися здоровим у сучасному світі?

Тож як запобігти хворобам? Звичайно, ніхто від них не застрахований, проте є універсальні методи профілактики, які допоможуть залишатися здоровою, повною сил людиною. Ось найбільш важливі з них:

  1. Корегування способу життя. Як би банально це не звучало, слід старатися уникати стресів, перенавантажень на роботі, приділяти більше уваги особистому життю. Важливо гуляти на свіжому повітрі, робити регулярні перерви в роботі, правильно та повноцінно відпочивати. Тоді імунітет буде сильним, а хвороби відступлять.
  2. Помірні фізичні навантаження. Заняття спортом дуже важливе для здоров’я, проте в усьому треба дотримуватися міри. Не варто перенавантажувати себе на тренуваннях та робити спортивні досягнення самоціллю, бо так недалеко і до травм та інших проблем зі здоров’ям. Проте навантажувати м’язи треба. Тому рекомендована ранкова зарядка, відвідування спортивного залу чи майданчику, заняття на кардіо-тренажерах, плавання в басейні, біг. Іноді корисно просто пройтися, погуляти в парку чи лісі, розім’ятися після сидячої роботи.
  3. Харчування. Те, що ми їмо, має величезний вплив на наше здоров’я. Їжа повинна бути збалансованою, містити білки, жири та вуглеводи у необхідній кількості, бути помірно калорійною. Слід уникати занадто гострих, кислих, смажених страв, віддавати перевагу овочам та фруктам, їжі, приготованій на пару.
  4. Відмова від шкідливих звичок. Здається, що це елементарно, але далеко не всі розуміють, що куріння, зловживання алкоголем та інші шкідливі звички надзвичайно негативно впливають на здоров’я. Прийшла пора позбутися них.
  5. Вакцинація – кращий метод профілактики багатьох хвороб. Сьогодні у світі існують хвороби, які дуже важко піддаються лікуванню, і наслідки яких можуть бути катастрофічними для здоров’я та навіть життя людини. Тому найкращий засіб боротьби з ними – своєчасна вакцинація та ревакцинація. Не варто нехтувати таким способом захисту.
  6. Розумне вживання ліків. Неконтрольоване вживання деяких препаратів, зокрема антибіотиків, призводить до того, що бактерії виробляють до них резистентність (стійкість), і ліки стають неефективними у разі реальної потреби. Тому варто правильно лікуватися, не займатися самолікуванням та вживати медичні препарати лише за призначенням лікаря.

Всесвітній день здоров’я – це зайвий привід згадати про себе та своїх рідних, скорегувати спосіб життя та замислитися про можливі наслідки своїх дій. Будьте здоровими!

Please publish modules in offcanvas position.